Spring til indhold
Fysisk butik på Esbjerg Havn
Fagfolk og personlig rådgivning
EFI Esbjerg siden 1919
Efi-Esbjerg
0 Kurv

Ultraflex v21b rat sort ø350 med nav

879,00 kr.

Sort rat leveres inkl. standard 3/4″ nav.

Ikke på lager

Hurtig levering
Faglig rådgivning
Tryg og sikker betaling
Nem retur
Varenummer (SKU): 9611039 Kategori: Tags: ,

Bådens styring består af dele, der skal passe sammen fra betjening til motor eller ror. Ultraflex v21b rat sort ø350 med nav er til den beskrevne styringsfunktion og vælges som del af det konkrete system.

Sådan er produktet udført

Sort rat leveres inkl. standard 3/4″ nav.

Fra betjening til motor eller ror

Styrekomponenterne arbejder sammen som en sammenhængende installation. En ændring af én del kan have betydning for tilslutninger, bevægelse og betjening andre steder i systemet. Derfor tager valget udgangspunkt i den eksisterende styring eller producentens dokumenterede kombination, når der bygges en ny løsning.

Vælg komponenterne som et samlet system

Se på model, tilslutninger og den nødvendige plads til montering og bevægelse. Mekaniske og hydrauliske løsninger har forskellige krav, og en reservedel skal svare til den eksisterende opbygning. Brug producentens kombinations- og monteringsvejledning ved både udskiftning og ny installation.

Produktgruppe

Rat

Mærke

Ultraflex

Farve

Sort

Varenummer

9611039

EAN

8031164423284

Leverandørvarenummer

1420333

Variant

Ultraflex v21b rat sort ø350 med nav

Udførelse og funktion

Sort rat leveres inkl. standard 3/4" nav

Anmeldelser

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “Ultraflex v21b rat sort ø350 med nav”

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *